Komunikat do alertu

Dnia 23 sierpnia 2017 roku przekazano do Wydziału Inwestycji i Zarządu Dróg.
Marcin Pawluk 24/08/2017 o 10:28

Alert #43957, Grażyny, 05-260 Marki, Polska

Ponownie prosimy o pilna interwencje w sprawie naprawy/utwardzenia ulicy Grażyny. 

Na obecną chwilę stan drogi jest w opłakanym stanie - ulica posiada liczne dziury, nierówności, czego dowodem są zdjęcia wykonane 20/08/2017r.
W deszczowe dni tworzą się ogromne kałuże i błoto, które uniemozliwiaja normalne funkcjonowanie (dojazd do posesji, poruszanie sie pieszych po drodze) mieszkanców. Natomiast w słoneczny dzień tworzą się ogromne tumany pyłu i kurzu, które są bardzo uciążliwe dla pieszych. 

Chcielibyśmy zaznaczyć, że z uwagi na mieszczący się przy ulicy Grażyny plac zabaw - z drogi korzysta bardzo dużo dzieci. Dodatkowo w związku z oddaniem do użytkowania nowego budynku mieszkalnego liczba użytkowników drogi znacznie wzrosła.

W naszym odczuciu ulica Grażyny została już dawno zapomniana przez Miasto. Tym samym apelujemy o podjęcie działań mających na celu przywrócenie komfortu użytkowania drogi. /Mieszkańcy ulicy Grażyny.
Aktualizacja 21/10/2017
W tym tygodniu wg. miasta droga została wyrównana i utwardzona - zdjęcia od 7 do 16 zrobione po naprawie i małych opadach w dniu dzisiejszym, a zima i roztopy dopiero idą.
Gratuluje miastu takich fachowców, a to wszystko za nasze podatki.
Wstyd, fuszerka, masakra.. dalej oczekujemy na poważne potraktowanie naszej prosby o naprawę ulicy!!!

dziura w drodze uszkodzona jezdnia

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie.


NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Naprawiony!

poprzyj

10 osób
poparło ten alert

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Przejdź do profilu użytkownika
Alert dodany przez acha2 w dniu 21/08/2017 o 17:38
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.